°C

Świąteczny kiermasz w LUW

fot:E.Kobelak
 

Wystawa ozdób bożonarodzeniowych połączona z kiermaszem rękodzieła zorganizowana została w Lubuskim Urzędzie Wojewódzkim.

Swoje wyjątkowe prace prezentują wystawcy z całego województwa. Wśród nich są m.in Specjalne Ośrodki Szkolno-Wychowawcze, Centra Integracji Społecznej, czy Domy Pomocy Społecznej. Wydarzenie cieszy się ogromnym zainteresowaniem pracowników urzędu:

– Po sukcesie kiermaszu wiosennego postanowiliśmy zorganizować zimowy – mówi Aleksandra Fąfara z Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego:

Kiermasz trwać będzie do 6 grudnia i można go odwiedzać w godzinach od 10 do 13.30. Wystawa jest organizowana w ramach pracy zespołu „Administracja po ludzku, czyli urzędnik wrażliwy społecznie”.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku