°C

Fiszki dla uczniów SP 15

fot:E.Kobelak
 

Fiszki do nauki języka niemieckiego trafiły dziś do uczniów Szkoły Podstawowej nr 15. Zakup zrealizowany był w ramach projektu „Dialog”, realizowanego przez Euroregion Pro Europa Viadrina.

– To urozmaici naszą naukę – mówili uczniowie:

– To szkoła w której spora cześć uczniów uczy się języka niemieckiego, uznaliśmy więc, że to do nich trafią fiszki – mówi wiceprezydent Małgorzata Domagała:

Głównym celem realizowanych przez nas projektów jest poznanie siedzie nawzajem – mówi Krzysztof Szydłak, dyrektor Stowarzyszenia Gmin Polskich Euroregionu Pro Europa Viadrina w Gorzowie

Fiszki są materiałem edukacyjnym do nauki języka niemieckiego. Ich treścią jest kultura, zwyczaje i geografia krajów niemieckojęzycznych. Pomagają w poznanie kultury obu sąsiadów, przełamywaniu barier językowych.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku