°C

Ł. Marcinkiewicz nowym prezesem Inneko

fot: Archiwum UM
 

Łukasz Marcinkiewicz został nowym prezesem Grupy Kapitałowej Inneko. O powierzeniu tej funkcji byłemu wiceprezydentowi miasta, a ostatnio wiceprezesowi Słowianki zdecydowała wczoraj rada nadzorcza spółki.

 – Przyjąłem to stanowisko z dużym respektem – mówi nam nowy prezes Inneko:

Przede mną sporo wyzwań, zapowiada się bardzo pracowity grudzień – dodaje Łukasz Marcinkiewicz:

Łukasz Marcinkiewicz jest rodowitym gorzowianinem. Studiował w Szczecinie na Wydziale Prawa i Administracji. Absolwent studiów MBA. Pracę zawodową rozpoczął jako pracownik naukowo-dydaktyczny w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Gorzowie, a następnie na Uniwersytecie Szczecińskim. Autor wielu publikacji naukowych i ekspertyz dla MSWiA. Równolegle zatrudniony w jednej ze szczecińskich spółek portowych, gdzie zajmował się obsługą prawną i marketingiem. W Urzędzie Miasta Szczecina pracował w Biurze Nadzoru Właścicielskiego, a następnie awansował na stanowisko zastępcy dyrektora Biura Strategii.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku