°C

Na drodze do mistrzowskiej formy spotkali…jelenia

fot. MKP Słowianka
 

Pływacy MKP Słowianka Gorzów wrócili ze zgrupowania w Zakopanem, przygotowującego do zbliżających się mistrzostw Polski. W piątek i sobotę podopieczni trenera Artura Łopacińskiego startowali w lidze Szkół Mistrzostwa Sportowego, gdzie najwyżej plasowała się Wiktoria Skowrońska, trzecia w łącznej klasyfikacji zawodniczek rywalizujących w stylu klasycznym. Szkoleniowiec podsumowuje obóz oraz start w Oświęcimiu:

W piątek i sobotę podopieczni trenera Artura Łopacińskiego startowali w lidze Szkół Mistrzostwa Sportowego, gdzie najwyżej plasowała się Wiktoria Skowrońska, trzecia w łącznej klasyfikacji zawodniczek rywalizujących w stylu klasycznym. Szkoleniowiec podsumowuje obóz oraz start w Oświęcimiu, a także mówi nam o ciekawym spotkaniu w tatrach:

Na drodze do mistrzowskiej formy spotkali...jelenia Radio Gorzów 3 sierpnia 2020

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku