°C

Wnioski poznamy w połowie miesiąca

fot:E.Kobe;ak
 

Do 15 grudnia zespół przygotowujący projekt przebudowy ulicy Hawelańskiej i Wełnianego Rynku ma czas na złożenie wniosków wynikających z miesięcznej obserwacji związanej ze zmianami organizacji ruchu w tym rejonie miasta.

Wprowadzane zmiany spotkały się z ostrą krytyką okolicznych przedsiębiorców, jednak byli też mieszkańcy, którym proponowane zmiany podobały się. Mówi architekt miejski Dariusz Górny:

Przygotowywane opracowanie ma odnieść się także do problemów osób niepełnosprawnych:

Do rozpatrzenia będzie jeszcze możliwość wjazdu na teren obecnego deptaka. Teraz jest to niemożliwe. Na Hawelańskiej obowiązuję teraz taka sama organizacja ruchu jak przez ostatnie dwa tygodnie. Do momentu zapoznania się władz miasta z przygotowywanym opracowaniem, w tej sprawie nic się nie zmieni.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku