°C

Trwa montaż świątecznego oświetlenia

fot:RG
 

Lampiony, sople, ozdobne sznury, ale i choinki, bombki i prezenty. Świąteczne oświetlenie miasta rozbłyśnie 6 grudnia i będzie świecić do 12 stycznia, gdy zorganizowany zostanie finał WOŚP.

Za świąteczne dekoracje Gorzów zapłaci 290 tysięcy złotych, to o 10 tysięcy mniej niż w ubiegłym roku. Efekty świetlne ustawione zostaną między innymi na kwadracie. Mówi dyrektor Wydziału Informacji i Promocji Urzędu Miasta Marta Liberkowska:

Bożonarodzeniowe dekoracje będzie można spotkać także na Moście Staromiejskim, ul. Chrobrego, rondach przy ul. Walczaka i Fabrycznej, Kosynierów Gdyńskich, Ofiar Katynia i na skwerze przy ulicy Grobla. Świąteczne dekoracje pojawią się też na latarniach oświetleniowych w ulicach Herberta, Obotrycka, Wodna, na odcinku ul. Jagiełły od skrzyżowania z ul. Chrobrego w kierunku ul. Walczaka oraz ul. Wybickiego od ul Chrobrego w kierunku ul. Łokietka i na ul. Wełniany Rynek. Odświętnie będzie też wzdłuż Bulwaru Wschodniego i Zachodniego.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku