°C

Trzy oferty na Chrobrego i Mieszka I

fot. gorzow.pl
 

Trzy firmy chcą przebudować ulicę Chrobrego i Mieszka I. Chodzi o drogę i torowisko. Razem to odcinek 1,5-kilometra od Pocztowej do Roosevelta. W ramach inwestycji powstać ma długo zapowiadany miejski deptak.

 

Do ogłoszonego przez miasto przetargu wpłynęły trzy oferty, niestety każda z nich przekracza kwotę jaka na to zadanie zaplanowało miasto. Mówi rzecznik prasowy magistratu Wiesław Ciepiela:

Nie oznacza to jednak, że miasto unieważni przetarg i przynajmniej czasowo odsunie realizację tego zadania. – Wolelibyśmy, by doszło do wyboru wykonawcy i podpisania umowy – dodaje Wiesław Ciepiela:

Chodzi o konsorcjum firm z Krakowa które w Gorzowie przeprowadziło remont torowiska przy ulicy Walczaka.

Dodajmy, że prace remontowe na Chrobrego i Mieszka I objąć mają wykonanie nowego deptaka, przebudowę ulic i torowiska, budowę dodatkowych pasów do skrętów i nowych przystanków tramwajowych. Będzie nowe oświetlenie, elementy małej architektury i nowe nasadzenia drzew. Na realizację prac przeznaczono 18 miesięcy.

 

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku