°C

Zamknięcie Kazimierza Wielkiego z Okrzei

FOT. UM GORZÓW
 

Wykonawca przebudowy ulicy Kazimierza Wielkiego zaplanował zamknięcie skrzyżowania z Okrzei. Utrudnienia potrwają od czwartku, od godziny 9.00. do wtorku, 26 listopada.

Jednocześnie częściowo zostanie udostępnione skrzyżowanie ulicy Czarnieckiego i Kazimierza Wielkiego. Możliwy będzie przejazd z ulicy Czarnieckiego w prawo w  Kazimierza Wielkiego i w kierunku przeciwnym, tj. z osiedla w ulicę Czarnieckiego.

Dla kierowców jadących od ulicy Okrzei czy Batorego w kierunku ul. Kazimierza Wielkiego zostanie wyznaczony czasowo objazd przez ulicę Dowbora-Muśnickiego – Sczanieckiej – Bohaterów Westerplatte, aż do ul. Kazimierza Wielkiego. Nadal wyłączony z ruchu ogólnego będzie odcinek Kazimierza Wielkiego między ulicami Czarnieckiego i Żółkiewskiego.

Pozostała organizacja ruchu na osiedlu pozostaje bez zmian.

 

 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku