°C

Do MRPiPS trafiła paczka z nieznaną zawartością

Fot. PAP/Paweł Supernak
 

Ulica Bracka między Nowogrodzką a Placem Trzech Krzyży w Warszawie jest zablokowana. Powodem jest akcja służb, zabezpieczających niezidentyfikowaną przesyłkę, która w poniedziałek trafiła do siedziby Ministerstwa Rodziny Pracy i Polityki Społecznej w centrum Warszawy.

Na miejscu pracują trzy zastępy Straży Pożarnej, w tym grupa chemiczna, która sprawdza zawartość przesyłki. Nie była konieczna ewakuacja siedziby resortu. Akcja może potrwać około dwóch godzin.

W związku z przeprowadzanymi przez służby czynnościami ulica Bracka na odcinku między ul. Nowogrodzką do Placu Trzech Krzyży jest zablokowana. Przepuszczane są jedynie autobusy komunikacji miejskiej.

Paczkę zabezpieczają służby. O sprawie poinformowano także inspektorat sanitarny, który zdecyduje, czy zostanie przekazana laboratorium. Trzy osoby, które miały z nią kontakt, są odizolowane w osobnym pomieszczeniu. Najprawdopodobniej trafią na obserwację.

mid 19b18151 Radio Gorzów 14 lipca 2020

⬆ Fot. PAP/Paweł Supernak

Strażacy pracujący na miejscu powiedzieli PAP, że informację o tym, że do siedziby resortu trafiła niezidentyfikowana przesyłka, otrzymali przez telefon od pracowników Ministerstwa.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku