°C

Koniec 36. Gorzowskich Spotkań Teatralnych

fot. A.Dobosiewicz
 

Spektakl zatytułowany „Klasyczna koprodukcja” był ostatnią propozycją w ramach 36. Gorzowskich Spotkań Teatralnych. W przedstawieniu wystąpili aktorzy teatru imienia Modrzejewskiej z Legnicy i Państwowego Teatru Dramatycznego z Batumi.

Bazą dla scenariusza były rozmowy i improwizacje tych dwóch zespołów. -nSpektakl pokazuje różne punkty styku Polski i Gruzji – mówi reżyser przedstawienia Jacek Głomb.

36. Gorzowskie Spotkania Teatralne trwały tydzień. Na deskach teatru imienia Osterwy wystąpili aktorzy teatrów z Warszawy, Krakowa, Legnicy, Zielonej Góry i Batumi. O podsumowanie teatralnego święta poprosiliśmy dyrektora gorzowskiego teatru Jana Tomaszewicza.

Przypomnijmy, że w trakcie 36. Gorzowskich Spotkań Teatralnych na deskach teatru imienia Osterwy wystąpili między innymi: Krystyna Janda, Magdalena Zawadzka, Dominika Ostałowska, Andrzej Strzelecki, Dariusz Kordek czy Marian Opania.

 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku