°C

Ponad 3,5 godziny z West Fighting MMA. Rybak i Janusz zawodowymi triumfatorami

fot. Filip Górecki
 

Za nami V gala West Fighting MMA. W hali przy Czereśniowej odbyło się w sumie 12 walk: jedna bokserska, dwie K1, jedna muaythai i 8 MMA.

W pierwszej walce zawodowej MMA Mateusz Rybak, zawodnik K.O. ZAK Gorzów pokonał przed czasem w I rundzie Marcina Łupińskiego z Vale Tudo Białystok. Walka wieczoru trwała 3 pełne rundy: Wojciech Janusz z Berserkers Team Szczecin pokonał na punkty Arkadiusza Jędraczkę z klubu Nastula Warszawa:

W sumie gala trwała zdecydowanie dłużej niż przed rokiem, bo około 3,5 godziny. Mniej walk kończyło się przed czasem. Obszerne podsumowanie gali w „Ostatniej Prostej” na antenie Radia Gorzów po 17 i w Magazynie Sportowym Radia Zachód po 21.

Wyniki walk amatorskich:

boks: Jakub Krawczuk (Twierdza Sportów Walki Kostrzyn) – Dawid Śliwiński (Streetfighters Słubice) – wygrana na punkty Krawczuka

K1: Krystian Bondyra (ASW Boran Team) – Michał Wójcik (Biegański Jamniuk Gorzów) – wygrana Bondyry na punkty

Dawid Żabierek (Dragon Gorzów) – Milan Lach (Veto Team Bielsko-Biała/Sporty Walki Gorzów) – wygrana Żabierka przez TKO w 2 rundzie.

Muaythai: Przemysław Lubecki (ASW Boran Team) – Adrian Buda (Biegański Jamniuk Gorzów) – wygrana Budy na punkty

MMA: Dawid Dworak (Biegański Jamniuk Gorzów) – Marcin Kaczmarek (MMA Witkowo) – wygrana Dworaka na punkty

Wojciech Skibiński (Berserkers Team Szczecin) – Krzysztof Burz (Ankos MMA Poznań) wygrana Burza przez TKO w 2 rundzie

Damian Szczerbin (Streetfighters Słubice) – Kacper Rybak (Żarski Klub Sportów Walki) remis

Filip Szczepaniak (KBS Słońsk/Sporty Walki Gorzów) – Max Ozgun (K.O. ZAK Gorzów) – wygrana Ozguna techniką kończącą w 1 rundzie

Wojciech Maciantowicz (Biegański Jamniuk Gorzów) – Krystian Głowiński (Ankos MMA/Pretorian Gorzów) – remis

Łukasz Budner (Konińskie Centrum Jiujitsu) – Andrzej Popiółkowski (Akademia Judo Szczecin) – wygrana Bundera przez TKO w 1 rundzie.

 

 

 

 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku