°C

Stilon pokonał Dąb na zakończenie rundy

Piłkarze Dębu Sława Przybyszów przegrali w zaległym i jednocześnie ostatnim meczu rundy jesiennej lubuskiej IV ligi ze Stilonem Gorzów 2:5 (0:3).

Przyjezdni bardzo szybko objęli prowadzenie, bo już w pierwszej minucie, a dokładnie… 14 sekundzie. Wynik meczu otworzył Myrosław Taranenko, który w 27 min podwyższył na 2:0. Tuż przed przerwą było 3:0 dla Stilonu, kiedy to piłkę głową do bramki po wrzutce w rzutu rożnego skierował Patryk Nidecki.

Wydawało się, że przy takim wyniku, w drugiej części może zabraknąć emocji. Tymczasem miejscowi, a konkretnie Damian Jodłowiec zdobył kontaktowego gola w 53 min. Następnie w 67 min Łukasz Maliszewski strzelił czwartego gola dla Stilonu z rzutu wolnego. Tuż przed regulaminowym czasem gry drugiego gola dla Dębu zdobył Adrian Zykiert, a wynik spotkania ustalił w doliczonym czasie gry, pięknym strzałem z wolnego Rafał Świtaj. Gorzowianie ostatecznie zwyciężyli 5:2.

Stilon skończył rundę jesienną IV ligi na drugim miejscu (37 pkt.), tracąc trzy punkty do lidera – Warty Gorzów. Dąb plasuje się na siódmym miejscu w tabeli (ma 23 pkt.).

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.