°C

Dancing w gorzowskim MagnetOffOnie

autor: Piotr Wiśniewski
 

„Jesteś szalona” czy „Daj mi tę noc”. Te taneczne utwory znamy już na pamięć od dłuższego czasu. Okazuje się, że można zrobić z nich zupełnie coś innego.

W gorzowskim klubie MagnetOffOn, nowe wersje tych szlagierów zagrał zespół Babu Król & Smutne piosenki. Koncert pod hasłem „Nowa fala Polskiego Dansingu” to według lidera grupy Jacka Budynia Szymkiewicza znanego między innym z zespołu Pogodno oraz Pauliny Frąckowiak i Izy Polit, powrót do przeszłości, do dzieciństwa.

Jak stwierdzili słuchacze, nowe wersje dancingowych hitów były piękne i zachęcały do tańca.

Artyści nie planują kontynuacji projektu z tanecznymi coverami i szykują już nowe projekty. Mówi Jacek Budyń Szymkiewicz.

Koncert zespołu Babu Król & Smutne piosenki, był kolejną prezentacją klubu MagnetOffOn, gdzie powrócono muzycznie do dawnych lat. Niedawno Tymon Tymański z zespołem przypomniał w tym miejscu piosenki Republiki i Grzegorza Ciechowskiego.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku