°C

Zmarzlik nominowany w plebiscycie „PS”, kajakarki „zniknęły” [AKTUALIZACJA]

własne
 

Przegląd Sportowy ogłosił listę nominowanych w 85. plebiscycie na sportowca roku.

Wśród wyróżnionych znalazł się jeden lubuski sportowiec: indywidualny mistrz świata na żużlu Bartosz Zmarzlik ze Stali Gorzów. Kiedy podawaliśmy tę informację na liście opublikowanej m.in. na stronie współorganizatora plebiscytu, Polsatu znajdowały się kajakarki Karolina Naja i Anna Puławska: zawodniczki AZS AWF Gorzów były w tym roku srebrnymi medalistkami MŚ w K2 na 500 metrów oraz brązowymi w K4 na 500: zarówno na światowym czempionacie jak i igrzyskach europejskich. Jednak po jakimś czasie została zamieszczona zmieniona lista, na której zamiast naszych kajakarek znalazł się rajdowiec Jakub Przygoński. Nie znamy oficjalnej przyczyny zmiany listy nominowanych.

Głosować można m.in. poprzez stronę internetową plebiscyt.przegladsportowy.pl. Wyniki poznamy podczas uroczystej gali 4 stycznia przyszłego roku.  

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku