°C

Niedługo otworzą fragment Sikorskiego

fot. Urząd Miasta Gorzowa Wlkp.
 

W nocy z 20 na 21 listopada oddana zostanie do użytku część jezdni ul. Sikorskiego. Kierowcy będą mogli jeździć odcinkiem od ul. Chrobrego do Pocztowej.

Magistrat informuje, że tej samej nocy wykonawca przebudowy ul. Sikorskiego planuje wprowadzenie kolejnego etapu prac, tym razem na skrzyżowaniu ul. Sikorskiego z ul. Młyńską i Strzelecką.

W związku z kolejnym etapem przebudowy:

    Udostępniony zostanie wjazd na ul. Sikorskiego (w kierunku zachodnim) z ul. Chrobrego zarówno od strony południowej jak i północnej. Ul. Sikorskiego będzie można dojechać wyłącznie do ul. Pocztowej.

    Udostępniony zostanie wjazd i wyjazd z ul. Pocztowej w ul. Sikorskiego

    Z ul. Sikorskiego będzie można wyjechać w ul. Chrobrego zarówno w prawo jak i w lewo. Ruch na powyższym skrzyżowaniu na wszystkich dostępnych wlotach będzie sterowany za pomocą sygnalizacji świetlnej.

    Ul. Młyńska oraz Strzelecka będą drogami bez przejazdu

    Dojazd do ul. Młyńskiej będzie możliwy wyłącznie od ul. Spichrzowej

    Dojazd do ul. Strzeleckiej od strony północnej będzie możliwy z ul. Chrobrego poprzez ul. Pocztową i Starą (alternatywnie poprzez ul. Sikorskiego, Pocztową i Starą). Od strony południowej od ul. Chrobrego poprzez ul. Sikorskiego, Pocztową i Starą.

 Urzędnicy proszą o zwracanie szczególnej uwagi na znaki regulujące pierwszeństwo przejazdu na poszczególnych skrzyżowaniach oraz sygnały wyświetlane przez sygnalizację świetlną.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku