°C

Mieszkańcy podzieleni w sprawie fajerwerków

fot:E.Kobelak
 

Mieszkańcy podzieleni w sprawie pokazu fajerwerków podczas miejskiej zabawy sylwestrowej - tak przynajmniej wynika z naszej cotygodniowej sondy internetowej. W związku z przygotowaniami do corocznej imprezy pod chmurką, od początku tygodnia pytaliśmy, czy miasto powinno zrezygnować z fajerwerków.

Dwa dni temu okazało się, że decyzją władz miasta w tym roku fajerwerków nie będzie. Decyzja ta ucieszyła wielu gorzowian, ale są i tacy, dla których fajerwerki były nieodzowną częścią miejskiej zabawy sylwestrowej. Głosy tych, którzy wzięli udział w naszej sondzie podzieliły się niemal po równo. Na radiowej stronie internetowej za rezygnacją z fajerwerków opowiedziało się 59 procent z was, z kolei na facebooku nieco ponad połowa – bo 51 procent głosujących uznało, że miasto nie powinno rezygnować z pokazu

Rzecznik prasowy magistratu Wiesław Ciepiela nie ukrywa, że decyzja o rezygnacji z pokazu fajerwerków podjęta została na próbę. W tym roku fajerwerki zastąpią lasery.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku