°C

Kolejne zmiany na Wełnianym Rynku. Przedsiębiorcy: to skandal!

fot:E.Kobe;ak
 

Z dużym sprzeciwem przedsiębiorców ale i części okolicznych mieszkańców spotkało się wprowadzenie kolejnych zmian na ulicy Wełniany Rynek. Przypomnijmy od dziś testowany jest tam kolejny wariant zmian w organizacji ruchu. W ten sposób urzędnicy chcą się przekonać czy ich pomysł na uspokojenie ruchu w tym rejonie miasta spodoba się mieszkańcom.

Rozpoczęty dziś drugi etap testowania polega głównie na uniemożliwi parkowanie aut w północnej części ulicy Wełniany Rynek. – Dla nas to sygnał, że trzeba się stąd wynosić – mówili nam dziś przedsiębiorcy:

Pierwsze reakcje dotarły już także do firmy, która zajmuje się testowanych zmian. Mówi Iga Kalbarczyk, odpowiedzialna za kontakt z mieszkańcami i przedsiębiorcami:

Nie wszyscy uważają jednak , że pomysł jet chybiony. Na Wełnianym Rynku usłyszeć można i takie głosy:

Jeszcze dziś, przy Studni Czarownic ustawiony zostanie namiot konsultacyjny, gdzie urzędnicy i projektanci będą czekać na opinie mieszkańców. Testowanie trwać będzie do końca listopada.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku