°C

Będą zmiany na Kostrzyńskiej i w al. 11 Listopada

FOT. UM GORZÓW
 

W poniedziałek, 18 listopada, nastąpi zmiana organizacji ruchu na przebudowywanej ulicy Kostrzyńskiej. Wykonawca planuje dopuszczenie ruch dwukierunkowego na odcinku między ulicą Dobrą i al. 11. listopada. Odcinek ten nadal będzie jednak placem budowy i należy liczyć się z utrudnieniami. Chodzi o brak warstwy ścieralnej, wystające urządzenia np. studnie i uskoki poprzeczne.

Także w poniedziałek zamknięty zostanie odcinek południowej jezdni al. 11. Listopada – od przejazdu przez torowisko na wysokości osiedla Słonecznego do przejazd przy Agromie.  

Zamknięcie tego odcinka wynikać będzie z dwóch realizowanych inwestycji: przebudowy ulicy Kostrzyńskiej oraz przebudowy nawierzchni al. 11 listopada.

W trakcie zmiany organizacji ruchu niezbędne będzie wyłączenie sygnalizacji świetlnej na przejściu dla pieszych przy przystanku „Os. Słoneczne” oraz wprowadzenie zakazu wyprzedzania i ograniczenie prędkości do 40 km/h dla obu kierunków ruchu.

W trakcie realizacji prac skrzyżowanie z ulicą Olimpijską będzie przejezdne. Jedynie na ulicy Olimpijskiej wprowadzony zostanie zakaz wjazdu pojazdów ciężarowych od strony al. 11. listopada.

Przypominamy, że dodatkowo wzdłuż al. 11. listopada odbywają się jazdy testowe i szkoleniowe tramwajów.

Mapa utrudnień Kostrzyńska i Al. 11 Listopada


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku