°C

Drugi medal Kotłowskiej

Faustyna Kotłowska zdobyła drugi medal podczas lekkoatletycznych mistrzostw świata osób niepełnosprawnych.

Do brązowego medalu wywalczonego w rzucie dyskiem, zawodniczka Gorzowskiego Związku Sportu Niepełnosprawnych Start dołożyła srebrny w pchnięciu kulą. Startujący w finale rzutu oszczepem Marek Wietecki posłał oszczep na odległość 55, 83 m. co dało mu 5 miejsce. Z kolei w finale skoku w dal Mariusz Pietrucha zajął 11 miejsce. Do finału biegu na 400 m. awansował Krzysztof Ciuksza, który w swoim biegu półfinałowym zajął 3 miejsce.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.