°C

76-letni pirat drogowy namierzony

 

Najpierw prawie potrącił pieszych na przejściu, a kilkadziesiąt metrów dalej przejechał na czerwonym świetle. Takie przewinienia ma na swoim koncie 76-letni kierowca z Gorzowa. Dzięki nagraniu innego zmotoryzowanego, drogowy pirat odpowie przed sądem.

Już od kilku tygodni w mediach społecznościowych krążyło nagranie, na którym widać jak kierowca forda, zjeżdżając z rodna Górczyńskiego, nie ustępuje pierwszeństwa pieszym przechodzącym przez przejście i o mały włos nie przejeżdża im po stopach. Kilkadziesiąt metrów dalej mężczyzna przejechał przez kolejne przejście, tym razem na czerwonym świetle. Tam również na drugą stronę jezdni przechodzili już piesi.

Do Komendy Miejskiej Policji zgłosił się mężczyzna, który dzięki kamerze zamontowanej w swoim aucie zarejestrował dwukrotne złamanie przepisów przez kierującego fordem. Policjanci namierzyli pirata.  Mundurowi przypominają, że podobne nagrania można przesyłać na specjalną skrzynkę stopagresjidrogowej@wrd.lubuska.policja.gov.pl.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku