°C

ENERIS szuka podpalacza śmietników. Nagroda za wskazanie winnego

fot. ENERIS
 

Spółka ENERIS Surowce wyznaczyła 2 tys. złotych nagrody dla osoby, która przyczyni się do złapania podpalacza odpowiedzialnego za spalenie kilkunastu pojemników na śmieci. Władze spółki maja dość ciągłych pożarów i strat przez nie spowodowanych.

Jak czytamy w oświadczeniu przesłanym do naszej redakcji, w ciągu ostatniego roku znacznie wzrosła liczba pożarów pojemników na odpady na terenie Gorzowa i Związku Celowego Gmin MG-6. Spółka ENERIS Surowce zarejestrowała 15 takich przypadków. Każde takie zdarzenie niesie za sobą poważne zagrożenia dla środowiskowa oraz życia i zdrowia człowieka, a także znajdującego się w sąsiedztwie mienia.

Wszelkie informacje, które mogą pomóc ująć sprawcę ostatniego podpalenia pojemnika na odpady przy ulicy Walczaka w Gorzowie, należy zgłaszać na policję, dzwoniąc pod numer 112 lub 997.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku