°C

Jest asfalt na kolejnym odcinku ul. Sikorskiego

Fot. Bartłomiej Nowosielski
 

- Leją asfalt na Sikorskiego, koło katedry- chwali się magistrat. I dołącza na swoim profilu na portalu społecznościowym zdjęcia z prowadzonych w piątek wieczorem prac. Mieszkańcy komentują w różny sposób. Jedni chwalą, że w końcu. Inni komentują, że po dwóch latach najwyższy czas na efekty i odblokowanie centrum miasta.

Przypomnijmy, zgodnie z ostatnim harmonogramem przygotowanym przez wykonawcę prac, torowisko ma być gotowe do końca roku, a cała inwestycja- do połowy marca roku przyszłego. 31 grudnia torowisko powinno być w takim stanie, który umożliwi przejazd tramwajom. Do 31 grudnia gotowy ma być też odcinek od ul. Cichońskiego do ul. Chrobrego wraz ze znajdującym się tam deptakiem.

Ostatni etap remontu to budowy ronda u zbiegu ul. Sikorskiego-Orląt Lwowskich-al. Konstytucji 3 Maja.

 

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku