°C

XI Ogólnopolski Festiwal Monodramów i Teatrów Małych Form Bamberka

A.Dobosiewicz
 

W Gorzowie rozpoczyna się dziś XI Ogólnopolski Festiwal Monodramów i Teatrów Małych Form Bamberka 2019. Z roku na rok cieszy się on coraz większym zainteresowaniem ze strony uczestników, jak i publiczności.

W tym roku będzie można obejrzeć osiem spektakli. Wystąpią aktorzy z Rzeszowa, Poznania, Raciborza czy Zgierza. – Tematyka przedstawień jest bardzo różnorodna – mówi Konrad Stala z Miejskiego Centrum Kultury w Gorzowie.

XI Ogólnopolski Festiwal Monodramów i Teatrów Małych Form Bamberka rozpocznie się o godzinie 18.00 w sali widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury. Festiwal potrwa dwa dni. Wstęp na wszystkie przedstawienia jest wolny.


- KAMPANIA SPOŁECZNA -

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku