°C

POMÓŻMY Adasiowi!

Adaś Kos
 

Roczny Adaś szuka pomocy wśród słuchaczy Radia Gorzów. Chłopiec cierpi na bardzo rzadki zespół wad genetycznych - zespół „Crouzona”.

Rodzice Adasia zbierają środki na bardzo poważną operację. Mówi mama Adasia, Ewa Kos.

Adaś wspólnie z rodzicami odwiedził już wiele placówek medycznych, szukając pomocy. Niedawno pojawiła się szansa przeprowadzenia skomplikowanej operacji w Stanach Zjednoczonych. Oprócz pieniędzy, czynnikiem decydującym o powodzeniu operacji jest również czas – dodaje mama Adasia.

Aktualnie rodzicom Adasia udało się zebrać ponad 80 000 zł, a operacja może kosztować ponad 200 000 zł. Można pomóc Adasiowi i jego rodzicom wchodząc na Facebooka i wpisując tytuł „Pomoc dla Adasia Kos” lub biorąc udział w licytacjach otwartej grupy z hasłem „Licytujemy dla Adasia!”. Adaś jest również podopiecznym fundacji Siepomaga.pl, gdzie także ma swoją stronę.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku