°C

Koto-terapia w żłobku

Akademia Filemona
 

Na mapie gorzowskich placówek oświatowych realizujących nietypowy program dla różnych grup dzieci pojawiło się nowe miejsce, które może zainteresować rodziny między innymi z różnymi dysfunkcjami.

Żłobek fundacji „Akademia Filemona” prowadzi aktualnie nabór dla rodzin, które oprócz miejsca dla swojego dziecka szukają także nietuzinkowego podejścia pedagogicznego do najmłodszych. Mówi Ilona Walkowska.

Placówka zachęca szczególnie do udziału w zajęciach z koto-terapii. Zajęcia ze specjalnie wytresowanymi zwierzętami, prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę.

Nowy żłobek fundacji „Akademia Filemona” mieści się przy ul. Żółkiewskiego 1, niedaleko I LO. Dla zainteresowanych placówka uruchomiła również stronę na Facebooku i w Internecie pod adresem www.akademiafilemona.pl. Tam przygotowano pełną ofertę placówki.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku