°C

Utrudnienia na Roosevelta i w al. ks. Andrzejewskiego

fot: RG

Utrudnienia na ul. Roosevelta i w al. ks. Andrzejewskiego w Gorzowie. Magistrat informuje, że trwają roboty budowlane w ramach rozbudowy, przebudowy i remontu kanalizacji deszczowej.

Obecnie trwa renowacja kanału deszczowego tzw. metodą bezwykopową, czego skutkiem jest częściowe wyłączenie lewego pasa ruchu ul. Roosevelta za skrzyżowaniem Słowiańska – Kosynierów Gdyńskich w stronę ul. Wyszyńskiego. Częściowo wyłączony został też lewoskręt w ul. Kosynierów Gdyńskich.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem prace potrwają do końca października.

Trwa także budowa odpływu w rejonie al. ks. Andrzejewskiego wraz z wylotem do rzeki Kłodawki. Te prace wiążą się z częściowym wyłączeniem prawego pasa ruchu w al. ks. Andrzejewskiego na odcinku od skrzyżowania z ul. Mieszka I do skrzyżowania z ul. Wyszyńskiego. Prace mają potrwać do końca roku.

Inf. Urząd Miasta

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.