°C

Utrudnienia na Roosevelta i w al. ks. Andrzejewskiego

fot: RG
 

Utrudnienia na ul. Roosevelta i w al. ks. Andrzejewskiego w Gorzowie. Magistrat informuje, że trwają roboty budowlane w ramach rozbudowy, przebudowy i remontu kanalizacji deszczowej.

Obecnie trwa renowacja kanału deszczowego tzw. metodą bezwykopową, czego skutkiem jest częściowe wyłączenie lewego pasa ruchu ul. Roosevelta za skrzyżowaniem Słowiańska – Kosynierów Gdyńskich w stronę ul. Wyszyńskiego. Częściowo wyłączony został też lewoskręt w ul. Kosynierów Gdyńskich.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem prace potrwają do końca października.

Trwa także budowa odpływu w rejonie al. ks. Andrzejewskiego wraz z wylotem do rzeki Kłodawki. Te prace wiążą się z częściowym wyłączeniem prawego pasa ruchu w al. ks. Andrzejewskiego na odcinku od skrzyżowania z ul. Mieszka I do skrzyżowania z ul. Wyszyńskiego. Prace mają potrwać do końca roku.

Inf. Urząd Miasta

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku