°C

„Dzielimy się ciepłem”

fot:E.Kobelak
 

Czek na pokrycie rachunków za ciepło i ciepłą wodę, przekazali dziś na ręce prezydenta miasta dyrektor gorzowskiej elektrociepłowni i wojewoda lubuski. Czterdzieści tysięcy złotych trafi do mieszkańców w trudnej sytuacji finansowej . W ten sposób gorzowska elektrociepłownia przyłączyła się do ogólnopolskiego programu „Dzielimy się ciepłem” realizowanego przez PGE Energia Ciepła.

 Mówi dyrektor gorzowskiej elektrociepłowni Mirosław Rawa:

– Cieszy mnie, że spółka skarbu państwa dostrzega potrzeby mieszkańców – mówił wojewoda lubuski Władysław Dajczak:

Po zrealizowaniu bardzo ważnego dla całego miasta programu Kawka,czyli likwidacji pieców w kamienicach w centrum miasta okazało się, że część mieszkańców ma problem z regulowaniem rachunków za ciepło – przyznaje prezydent Jacek Wójcicki:

Pieniądze zostaną przeznaczone na uregulowanie rachunków za ciepłą wodę oraz ogrzewanie dla najbardziej potrzebujących osób, którymi opiekuje się Centrum Pomocy Rodzinie. Mówi dyrektor GCPR Beata Kulczycka:

Kierownictwo gorzowskiej elektrociepłowni już zapowiada, że program będzie kontynuowany także w latach kolejnych.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku