°C

„Dzielimy się ciepłem”

fot:E.Kobelak

Czek na pokrycie rachunków za ciepło i ciepłą wodę, przekazali dziś na ręce prezydenta miasta dyrektor gorzowskiej elektrociepłowni i wojewoda lubuski. Czterdzieści tysięcy złotych trafi do mieszkańców w trudnej sytuacji finansowej . W ten sposób gorzowska elektrociepłownia przyłączyła się do ogólnopolskiego programu „Dzielimy się ciepłem” realizowanego przez PGE Energia Ciepła.

 Mówi dyrektor gorzowskiej elektrociepłowni Mirosław Rawa:

– Cieszy mnie, że spółka skarbu państwa dostrzega potrzeby mieszkańców – mówił wojewoda lubuski Władysław Dajczak:

Po zrealizowaniu bardzo ważnego dla całego miasta programu Kawka,czyli likwidacji pieców w kamienicach w centrum miasta okazało się, że część mieszkańców ma problem z regulowaniem rachunków za ciepło – przyznaje prezydent Jacek Wójcicki:

Pieniądze zostaną przeznaczone na uregulowanie rachunków za ciepłą wodę oraz ogrzewanie dla najbardziej potrzebujących osób, którymi opiekuje się Centrum Pomocy Rodzinie. Mówi dyrektor GCPR Beata Kulczycka:

Kierownictwo gorzowskiej elektrociepłowni już zapowiada, że program będzie kontynuowany także w latach kolejnych.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.