°C

Bartek Zmarzlik w Lubuskim Urzędzie Wojewódzkim

fot:E.Kobelak
 

Bartek Zmarzlik, Indywidualny Mistrz Świata na Żużlu gościł dziś w Lubuskim Urzędzie Wojewódzkim. Spotkanie z wojewodą i pracownikami urzędu zorganizowano w dużej sali konferencyjnej, tak by mogli w nim wziąć udział wszyscy zainteresowani czarnym sportem.

Bartosz Zmarzlik został powitany gromkimi oklaskami:

Podczas uroczystości Bartosz Zmarzlik został odznaczony jednym z najwyższych odznaczeń państwowych: Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski. Z wnioskiem o uhonorowanie gorzowskiego żużlowca, zwrócił się do prezydenta Andrzeja Dudy – Władysław Dajczak. – To naprawdę wyjątkowa chwila, wyjątkowy moment dla województwa lubuskiego – mówił wojewoda

Bartek Zmarzlik dziękował za wyróżnia i doping kibiców

Podczas dzisiejszych uroczystości Mistrz Świata został uhonorowany przez Wojewodę Lubuskiego Władysława Dajczaka również Medalem Stulecia Odzyskania Niepodległości. Natomiast Poseł na Sejm RP Marek Ast przekazał mu  Medal 550- lecia polskiego parlamentaryzmu.

Po części oficjalnej Bartosz Zmarzlik pozował do zdjęć z urzędnikami oraz składał autografy.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku