°C

Trwają jesienne porządki na ulicach

Fot. Łukasz Kulczyński
 

Gorzowski magistrat zapewnia, że pełną parą idzie usuwanie z miejskich terenów opadłych liści. Zajmuje się tym spółka Inneko. Codziennie od rana jej pracownicy sprzątają m.in. miejskie chodniki, parkingi i zatoki postojowe. Efekty ich pracy widać m.in. w śródmieściu Gorzowa i na Zawarciu- podaje magistrat. I prosi kierowców, aby zostawiając samochody na parkingach, zwracali uwagę na znaki informujące o planowanych pracach.

Ekipy sprzątające skarżą się, że zaparkowane auta utrudniają im pracę. Urząd Miasta przypomina właścicielom nieruchomości, że mają obowiązek uprzątania błota, śniegu, lodu i innych zanieczyszczeń z chodników położonych wzdłuż ich nieruchomości; nie dotyczy to tych właścicieli, u których na przylegającym do nieruchomości chodniku dopuszczony płatny postój lub parkowanie pojazdów samochodowych.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku