°C

Trwają jesienne porządki na ulicach

Fot. Łukasz Kulczyński

Gorzowski magistrat zapewnia, że pełną parą idzie usuwanie z miejskich terenów opadłych liści. Zajmuje się tym spółka Inneko. Codziennie od rana jej pracownicy sprzątają m.in. miejskie chodniki, parkingi i zatoki postojowe. Efekty ich pracy widać m.in. w śródmieściu Gorzowa i na Zawarciu- podaje magistrat. I prosi kierowców, aby zostawiając samochody na parkingach, zwracali uwagę na znaki informujące o planowanych pracach.

Ekipy sprzątające skarżą się, że zaparkowane auta utrudniają im pracę. Urząd Miasta przypomina właścicielom nieruchomości, że mają obowiązek uprzątania błota, śniegu, lodu i innych zanieczyszczeń z chodników położonych wzdłuż ich nieruchomości; nie dotyczy to tych właścicieli, u których na przylegającym do nieruchomości chodniku dopuszczony płatny postój lub parkowanie pojazdów samochodowych.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.