°C

Poznają przepis na utwór

A.Dobosiewicz

Filharmonia Gorzowska rozpoczęła kolejny sezon zajęć edukacyjnych. W programie zajęć dla najmłodszych słuchaczy znalazły się następujące propozycje: Filharmonia Juniora, Muzyczne Raczkowanie oraz Akademia Muzyki.

W tym sezonie Akademia Muzyki odbywać się będzie pod hasłem „Przepis na utwór”. – Przyjrzymy się z bliska, z czego składa się każdy utwór muzyczny oraz odkryjemy, co sprawia, że pojedyncze nuty zamieniają się w muzykę – mówi prowadząca zajęcia Natalia Makuch.

Akademia Muzyki to adresowany do dzieci i młodzieży cykl audycji muzycznych, którego celem jest systematyczne upowszechnianie wiedzy o muzyce, kompozytorach, instrumentach, epokach i stylach muzycznych.

Kolejne zajęcia Akademii Muzyki zaplanowano od 12 listopada.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.