°C

LUW laureatem konkursu „Lodołamacze”

FOT. LUW
 

Zdrowy i zadowolony pracownik to efektywny pracownik - tak w dużym skrócie można określić zarządzanie zasobami ludzkimi w Lubuskim Urzędzie Wojewódzkim. Podejmowane działania, promujące zdrowie w miejscu pracy i poprawę kondycji pracowników, to np. zakup ergonomicznego sprzętu biurowego, organizowanie badań profilaktycznych czy szkolenia prozdrowotne. Te wszystkie elementy pomogły urzędowi wystartować w konkursie kampanii społecznej „Pracodawca Wrażliwy Społecznie” pod nazwą „Lodołamacze”.

Co ważne, Lubuski Urząd Wojewódzki zajął pierwsze miejsce w kategorii „Zdrowa Firma”. To wyróżnienie bardzo nas cieszy – mówi Roman Sondej, dyrektor generalny Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego i dodaje, że LUW szczególną troską objął także pracowników niepełnosprawnych.

W tym celu podejmowany jest szereg działań – dodaje Roman Sondej.

Co ważne, LUW jest otwarty na potrzeby pracowników i często jest tak, że realizuje ich konkretne pomysły na to, jak zdrowo spędzać czas. Mówi Sabina Ren, dyrektor Biura Organizacji i Kadr w Lubuskim Urzędzie Wojewódzkim.

Jednymi z licznych propozycji aktywnego spędzania wolnego czasu to np. możliwość ćwiczeń w specjalnej sali w Lubuskim Urzędzie Wojewódzkim, czy też zajęcia z nordic walking. Mówi Ewa Dudek z Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego LUW.

Dodajmy, że konkurs, w którym Lubuski Urząd Wojewódzki został laureatem, odbył się pod patronatem Pierwszej Damy. Agata Kornhauser – Duda spotka się z lubuskimi urzędnikami 15 października.

Szerszy materiał:

 

 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku