°C

Nawigatorzy biznesu wybrani

fot. K.Rak
 

Podczas uroczystej gali w WiMBP w Gorzowie poznaliśmy laureatów nagrody "Nawigator biznesu MOF GW" w pięciu kategoriach. Wyróżnienia te przyznawane są przedsiębiorcom prowadzącym swoje firmy w naszym mieście i najbliższej okolicy.

To już druga edycja konkursu. – W tym roku wyjątkowo duże grono osób zostało zgłoszonych do nagrody – mówi prezydent miasta, Jacek Wójcicki:

Tym razem nagrody zostały przyznane w pięciu kategoriach: Debiut, Stąd Jestem, Biznes Świadomy Społecznie, Kobieta Biznesu, Innowator Roku. Nagroda w kategorii „Stąd Jestem” została przyznana po raz pierwszy małżeństwu Dariuszowi i Agnieszce Nasińskim, właścicielom firmy Hajduk:

Po raz pierwszy wyłoniono także laureatki w kategorii „Kobieta Biznesu”. Nagroda przypadła dwóm paniom, w tym Edycie Hubskiej z Idea HR Group:

Wyróżnienie w kategorii „Debiut” otrzymała firma Universal Fibers. Nagrodę odebrali dyrektor generalny Universal Fibers w Gorzowie Remigiusz Jurasz oraz wiceprezes spółki Don Campbell:

Nagroda w konkursie na charakter honorowy i przyznawana jest w formie statuetki oraz tytułu.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku