°C

Zadbaj o rodzinne pamiątki

plakat: Archiwum Państwowe
 

Archiwum Państwowe w Gorzowie zaprasza na warsztaty z zakresu tworzenia i konserwacji archiwów rodzinnych. Chodzi tu głównie o przechowywane w domowych zbiorach dokumenty, fotografie, albumy czy odznaczenia stanowiące wyjątkowe świadectwo historii poszczególnych ludzi, rodzin i lokalnych społeczności.

Ogólnopolski projekt pod nazwą „Archiwa Rodzinne Niepodległej” skierowany jest do wszystkich tych, którzy chcą zadbać o te bezcenne pamiątki. – Podczas pierwszej części warsztatów zaprosimy na spotkanie z archiwistami – Mówi Anna Jodko z gorzowskiego archiwum:

Druga cześć warsztatów będzie prezentacją prostych technik konserwacji archiwów rodzinnych

Warsztaty z zakresu tworzenia i konserwacji archiwów rodzinnych odbędą się 30 września w godz. od 16:00 do 18:00 w siedzibie archiwum przy ul. Mościckiego 7.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku