°C

Konferencja dla kobiet przedsiębiorczych

fot:E.Kobelak

„Fundusze Europejskie drogą do sukcesu każdej kobiety” pod takim tytułem w Przystani Sportów Wodnych przy ulicy Fabrycznej w Gorzowie zorganizowana zostanie konferencja skierowana do pań, które zastanawiają się nad założeniem firmy bądź chcą ją rozwijać.

 Mówi Joana Owczarek-Romaniszyn:

Organizatorki chcą skupić się na kobietach, ponieważ w dalszym ciągu jest to grupa, która rzadziej decyduje się na podjęcie własnej działalności. Mówi Wioletta Reszkowska:

Wydarzenie organizuje Fundacja COOLtura i Stowarzyszenie Kobieta Biznes i Rozwój. Konferencja odbędzie się 28 września o godzinie 10.00. Udział w konferencji jest bezpłatny, warto jednak wcześniej się zarejestrować, korzystając z Facebooka. Gościem specjalnym konfrerencji będzie przedsiębiorca, mówca motywacyjny Piotr Krenig.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.