°C

Konferencja dla kobiet przedsiębiorczych

fot:E.Kobelak
 

„Fundusze Europejskie drogą do sukcesu każdej kobiety” pod takim tytułem w Przystani Sportów Wodnych przy ulicy Fabrycznej w Gorzowie zorganizowana zostanie konferencja skierowana do pań, które zastanawiają się nad założeniem firmy bądź chcą ją rozwijać.

 Mówi Joana Owczarek-Romaniszyn:

Organizatorki chcą skupić się na kobietach, ponieważ w dalszym ciągu jest to grupa, która rzadziej decyduje się na podjęcie własnej działalności. Mówi Wioletta Reszkowska:

Wydarzenie organizuje Fundacja COOLtura i Stowarzyszenie Kobieta Biznes i Rozwój. Konferencja odbędzie się 28 września o godzinie 10.00. Udział w konferencji jest bezpłatny, warto jednak wcześniej się zarejestrować, korzystając z Facebooka. Gościem specjalnym konfrerencji będzie przedsiębiorca, mówca motywacyjny Piotr Krenig.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku