°C

Poznajemy nowe ścieżki i robimy stojaki z palet

Fot. P. Małyszko
 

Trwa Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu. Z tej okazji w Gorzowie przygotowano dla mieszkańców wiele wydarzeń promujących ekologiczne środki przemieszczania się po mieście czyli: chodzenie pieszo, jazdę na rowerze czy korzystanie z komunikacji miejskiej. Już dziś w parku Górczyńskim o godzinie 16.00 odbędą się warsztaty edukacyjne „Jedz ostrożnie”.

 Mówi Marta Balik, koordynator Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu w Gorzowie:

Także dziś o godzinie 17.00 w Przystani Sportów Wodnych przy ulicy Fabrycznej zaplanowano warsztaty recyklingowe

Dyrektor Wydziału Promocji i Informacji Marta Liberkowska przypomina, że Gorzów cały czas walczy o puchar Rowerowej Stolicy Polski. Okazją by zwiększyć nasze szanse na wygraną będzie udział w niedzielnej masie rowerowej

Przypomnijmy, niedzielna masa rowerowa startuje o godzinie 15.00 w Parku Górczyńskim. Meta to nowa ścieżka rowerowa na Wschodnim Bulwarze.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku