°C

Poznajemy nowe ścieżki i robimy stojaki z palet

Fot. P. Małyszko

Trwa Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu. Z tej okazji w Gorzowie przygotowano dla mieszkańców wiele wydarzeń promujących ekologiczne środki przemieszczania się po mieście czyli: chodzenie pieszo, jazdę na rowerze czy korzystanie z komunikacji miejskiej. Już dziś w parku Górczyńskim o godzinie 16.00 odbędą się warsztaty edukacyjne „Jedz ostrożnie”.

 Mówi Marta Balik, koordynator Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu w Gorzowie:

Także dziś o godzinie 17.00 w Przystani Sportów Wodnych przy ulicy Fabrycznej zaplanowano warsztaty recyklingowe

Dyrektor Wydziału Promocji i Informacji Marta Liberkowska przypomina, że Gorzów cały czas walczy o puchar Rowerowej Stolicy Polski. Okazją by zwiększyć nasze szanse na wygraną będzie udział w niedzielnej masie rowerowej

Przypomnijmy, niedzielna masa rowerowa startuje o godzinie 15.00 w Parku Górczyńskim. Meta to nowa ścieżka rowerowa na Wschodnim Bulwarze.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.