°C

Zatrzymani na gorącym uczynku przez policjantów po służbie

FOT. LUBUSKA POLICJA
 

Gorzowscy policjanci już po służbie interweniowali w trakcie bójki przy ulicy Piłsudskiego. Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 23.00.

Asp. szt. Dariusz Sztylka i sierż. Mateusz Partyka wracając z komendy zauważyli, jak na poboczu ulicy Piłsudskiego trzech napastników biło leżącego na ziemi mężczyznę. Jeden z nich zadawał ciosy w głowę. Gdy policjanci ruszyli na pomoc, dwóch napastników zaczęło uciekać, trzeciego obezwładniono. W trakcie pościgu jednego z uciekinierów udało się zatrzymać, drugi – wrócił na miejsce zdarzenia sam, chcąc prawdopodobnie pomóc swoim kolegom.

Całą trójkę zatrzymano – są w wieku 19-stu i 17-stu lat. Funkcjonariusze znaleźli przy jednym z nich susz. Po badaniach okaże się, czy były to narkotyki. Wszyscy zostali zatrzymani w gorzowskiej komendzie. Po przesłuchhttps://www.radiogorzow.pl/wp-content/uploads/sites/3/2019/09/1-3.jpganiach najprawdopodobniej usłyszą zarzuty pobicia.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku