°C

Warta ze spokojem w IV rundzie, 8 bramek Stilonu, awans Piasta

fot. Filip Górecki
 

Nie mieli problemów piłkarze Warty Gorzów z awansem do IV rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgu.

Lider IV ligi rozbił na wyjeździe występujących w klasie okręgowej Zjednoczonych Przytoczna 5:0. Do przerwy było 3:0 po trafieniach Michała Przybyły, Michała Chyrka i Dawida Ufira, w drugiej połowie kolejne bramki dołożyli Eryk Tyszenko i Eryk Sulimenko:

Do IV rundy awansowały też pozostałe dwie gorzowskie drużyny. Stilon Prossuport urządził sobie jeszcze okazalszy festiwal strzelecki, bo rozgromił w Słońsku tamtejszą Wartę (także okręgówka) 8:0. Połowę bramek zdobył Łukasz Zakrzewski a pozostałe Paweł Świerczyński, Gracjan Kunowski, Kacper Czyżewski i Wojciech Kurlapski. Miłą niespodziankę sprawił Piast Karnin, który pokonał u siebie czwartoligowy Meprozet Stare Kurowo 1:0. Bramkę na wagę awansu zdobył Bartosz Prychod. 

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku