°C

Od Roosevelta do Kukuczki -już w obu kierunkach

Zdj. Ł. Kulczyński

Odcinek Kazimierza Wielkiego od Roosevelta do Kukuczki został udostępniony kierowcom. Można już jeździć w dwóch kierunkach. Tym samym wjazd na osiedle Piaski możliwy jest zarówno od Wyszyńskiego przez Owocową, Chodkiewicza jak i od strony Roosevelta.

Prace na odcinku od Kukuczki do Czarnieckiego trwają dalej. Prace przy przebudowie ul. Kazimierza Wielkiego są już mocno zaawansowane. Wykonawca ma czas do końca listopada.

Z kolei od poniedziałku 16 września od godziny 9:00 wykonawca budowy ścieżki rowerowej na ul. Żwirowej zamknie wjazd i wyjazd z ul. Błotnej na ul. Żwirową. Ul. Błotna na odcinku od ul. Władysława IV będzie drogą bez przejazdu. Wyznaczone zostaną następujące objazdy:

  • z ul. Żwirowej do ul. Błotnej przez ul. Roosevelta, Kazimierza Wielkiego i Okrzei
  • z ul. Błotnej do ul. Roosevelta przez ul. Okrzei i Kazimierza Wielkiego.

Tego samego dnia planowane jest również zajęcie lewego pasa ruchu południowej jezdni ul. Roosevelta na odcinku ok. 30m. Powyższe ma związek z realizacją zadania pn. „Zagospodarowanie wód opadowych na terenie miasta Gorzowa Wlkp.”

 

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.