°C

Od Roosevelta do Kukuczki -już w obu kierunkach

Zdj. Ł. Kulczyński
 

Odcinek Kazimierza Wielkiego od Roosevelta do Kukuczki został udostępniony kierowcom. Można już jeździć w dwóch kierunkach. Tym samym wjazd na osiedle Piaski możliwy jest zarówno od Wyszyńskiego przez Owocową, Chodkiewicza jak i od strony Roosevelta.

Prace na odcinku od Kukuczki do Czarnieckiego trwają dalej. Prace przy przebudowie ul. Kazimierza Wielkiego są już mocno zaawansowane. Wykonawca ma czas do końca listopada.

Z kolei od poniedziałku 16 września od godziny 9:00 wykonawca budowy ścieżki rowerowej na ul. Żwirowej zamknie wjazd i wyjazd z ul. Błotnej na ul. Żwirową. Ul. Błotna na odcinku od ul. Władysława IV będzie drogą bez przejazdu. Wyznaczone zostaną następujące objazdy:

  • z ul. Żwirowej do ul. Błotnej przez ul. Roosevelta, Kazimierza Wielkiego i Okrzei
  • z ul. Błotnej do ul. Roosevelta przez ul. Okrzei i Kazimierza Wielkiego.

Tego samego dnia planowane jest również zajęcie lewego pasa ruchu południowej jezdni ul. Roosevelta na odcinku ok. 30m. Powyższe ma związek z realizacją zadania pn. „Zagospodarowanie wód opadowych na terenie miasta Gorzowa Wlkp.”

 

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku