°C

Poszukiwany Czarnoksiężnik z Krainy OZ

autor: Piotr Wiśniewski
 

Czy w Gorzowie mieszka Czarnoksiężnik z Krainy OZ? Pewni tego są uczestnicy castingu do szóstego już musicalu „Przygoda w Krainie OZ”, przygotowywanego w gorzowskiej filharmonii.

Kilkudziesięciu wokalistów i tancerzy, staje dzisiaj przed komisją by wziąć udział w tym przedsięwzięciu. Wśród nich Zosia, Anita i Regina.

Autorka libretta i zarazem członkini komisji Małgorzata Szwajlik, patrzy na przyszłe gwiazdy musicalu z wielką życzliwością.

Urszula Śliwińska, rzecznik prasowy filharmonii, nie ukrywa, że do nowego musicalu gorzowskiej filharmonii potrzeba dużo utalentowanej młodzieży.

Pierwsza ze sceny zeszła Agnieszka Bandera. Dobrze wspomina występ przed komisją.

Druga część castingu odbędzie się jutro od godz. 9.00. Po raz kolejny, tak jak w przypadku poprzedniej produkcji filharmonii, czyli musicalu „Dogonić Pippi”, autorką libretta będzie Małgorzata Szwajlik. Muzykę ponownie skomponuje Krzysztof Dobosiewicz, a reżyserką musicalu będzie Natalia Babińska.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku