°C

Poszukiwany Czarnoksiężnik z Krainy OZ

autor: Piotr Wiśniewski

Czy w Gorzowie mieszka Czarnoksiężnik z Krainy OZ? Pewni tego są uczestnicy castingu do szóstego już musicalu „Przygoda w Krainie OZ”, przygotowywanego w gorzowskiej filharmonii.

Kilkudziesięciu wokalistów i tancerzy, staje dzisiaj przed komisją by wziąć udział w tym przedsięwzięciu. Wśród nich Zosia, Anita i Regina.

Autorka libretta i zarazem członkini komisji Małgorzata Szwajlik, patrzy na przyszłe gwiazdy musicalu z wielką życzliwością.

Urszula Śliwińska, rzecznik prasowy filharmonii, nie ukrywa, że do nowego musicalu gorzowskiej filharmonii potrzeba dużo utalentowanej młodzieży.

Pierwsza ze sceny zeszła Agnieszka Bandera. Dobrze wspomina występ przed komisją.

Druga część castingu odbędzie się jutro od godz. 9.00. Po raz kolejny, tak jak w przypadku poprzedniej produkcji filharmonii, czyli musicalu „Dogonić Pippi”, autorką libretta będzie Małgorzata Szwajlik. Muzykę ponownie skomponuje Krzysztof Dobosiewicz, a reżyserką musicalu będzie Natalia Babińska.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.