°C

Stal lepsza od AZS w lubuskim Pucharze Polski

M.Noskowicz
 

Szczypiorniści Stali Gorzów najlepsi w rozgrywkach o Puchar Polski na szczeblu lubuskim. Gorzowianie podczas dzisiejszej rywalizacji w Zielonej Górze pokonali innego I-ligowca, miejscowy AZS oraz Trójkę Nowa Sól.

Impreza miała formułę „każdy z każdym”. Zespoły Stali i AZS-u pewnie pokonały nowosolan i o końcowym zwycięstwie zadecydował ostatni mecz turnieju między naszymi zespołami. Stal nie pozostawiła wątpliwości i pewnie wygrała 35:21. Rozmiary zwycięstwa mogą zaskakiwać, bo gorzowianie przyjechali do Zielonej Góry zaledwie w ośmiu! Radości nie ukrywał kapitan Stali Mateusz Stupiński:

Zły po meczu był trener zielonogórzan Ireneusz Łuczak. – Moi zawodnicy przeszli obok spotkania – mówił Łuczak:

Na trzecim miejscu uplasowała się Trójka Nowa Sól. Trener Bronisław Maly stwierdził, że różnica poziomów była widoczna. Poza tym jego zespól jest na innym etapie przygotowań do sezonu niż pierwszoligowcy:

Stal Gorzów  – jako zwycięzca lubuskiego Pucharu Polski – awansowała na szczebel centralny tych rozgrywek. 

Komplet wyników:

AZS-Trójka 36:24

Stal-Trójka 35:24

Stal-AZS 35:21 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku