°C

Piknik Pszczelarski – drugi dzień Koniec Lata Party

fot. K.Rak
 

Trwa kolejny dzień miejskiej imprezy Koniec Lata Party. Oprócz znanych już gorzowianom Animaliów, na nadwarciańskich błoniach trwa Piknik Pszczelarski, gdzie można pokazać najmłodszym pszczoły w ulach i spróbować niemal każdego rodzaju miodu.

– Miód cieszący się największą popularnością to wciąż miód lipowy, pomocny przy przeziębieniach – mówi Helena Niczyj, nauczycielka i właścicielka jednej z podgorzowskich pasiek:

Jedną z atrakcji pikniku jest pokaz odlewania świec z naturalnego wosku. Mówi Marian Grzywacz, od lat zajmujący się pszczelarstwem:

Na Pikniku Pszczelarskim chętnie pojawili się mieszkańcy niemal w każdym wieku:

Jeszcze dziś w ramach Końca Lata Party zaplanowano koncerty. Na scenie wystąpią m.in. Dziubek Band, Kwiat Jabłoni i Organek. Początek koncertów o 17.30.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku