°C

Piknik Pszczelarski – drugi dzień Koniec Lata Party

fot. K.Rak

Trwa kolejny dzień miejskiej imprezy Koniec Lata Party. Oprócz znanych już gorzowianom Animaliów, na nadwarciańskich błoniach trwa Piknik Pszczelarski, gdzie można pokazać najmłodszym pszczoły w ulach i spróbować niemal każdego rodzaju miodu.

– Miód cieszący się największą popularnością to wciąż miód lipowy, pomocny przy przeziębieniach – mówi Helena Niczyj, nauczycielka i właścicielka jednej z podgorzowskich pasiek:

Jedną z atrakcji pikniku jest pokaz odlewania świec z naturalnego wosku. Mówi Marian Grzywacz, od lat zajmujący się pszczelarstwem:

Na Pikniku Pszczelarskim chętnie pojawili się mieszkańcy niemal w każdym wieku:

Jeszcze dziś w ramach Końca Lata Party zaplanowano koncerty. Na scenie wystąpią m.in. Dziubek Band, Kwiat Jabłoni i Organek. Początek koncertów o 17.30.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.