°C

Od poniedziałku zmiany w okolicach ulicy Jancarza

FOT. UM GORZÓW
 

W poniedziałek wykonawca modernizacji estakady kolejowej przystąpi do prac związanych z modernizacją kanalizacji deszczowej w ul. Jancarza, w rejonie budynku dworca PKS. Prace prowadzone będą w dwóch etapach.

W pierwszym – który potrwa do czwartku, 29 sierpnia – utrudnienia w ruchu będą polegały na połówkowym zawężeniu jezdni. Ruch będzie prowadzony wahadłowo. Drugi etap rozpocznie się w piątek, 30 sierpnia. Potrwa do 6 września. W tym przypadku nastąpi całkowite zamknięcie krótkiego odcinka ul. Jancarza. W związku z powyższym wyznaczone zostaną objazdy.

Objazd z ul. Składowej do Al. 11 Listopada i Jancarza będzie prowadzony ul. Dworcową, Al. Konstytucji 3 Maja i ul. Estkowskiego. Natomiast objazd z Al. 11 Listopada do ul. Składowej będzie poprowadzony ul. Janacarza, zawrotką na wysokości wjazdu na dworzec PKS, ul. Sikorskiego (odcinek jednokierunkowy) i ul. Dworcową.

 

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku