°C

Od poniedziałku zmiany w okolicach ulicy Jancarza

FOT. UM GORZÓW

W poniedziałek wykonawca modernizacji estakady kolejowej przystąpi do prac związanych z modernizacją kanalizacji deszczowej w ul. Jancarza, w rejonie budynku dworca PKS. Prace prowadzone będą w dwóch etapach.

W pierwszym – który potrwa do czwartku, 29 sierpnia – utrudnienia w ruchu będą polegały na połówkowym zawężeniu jezdni. Ruch będzie prowadzony wahadłowo. Drugi etap rozpocznie się w piątek, 30 sierpnia. Potrwa do 6 września. W tym przypadku nastąpi całkowite zamknięcie krótkiego odcinka ul. Jancarza. W związku z powyższym wyznaczone zostaną objazdy.

Objazd z ul. Składowej do Al. 11 Listopada i Jancarza będzie prowadzony ul. Dworcową, Al. Konstytucji 3 Maja i ul. Estkowskiego. Natomiast objazd z Al. 11 Listopada do ul. Składowej będzie poprowadzony ul. Janacarza, zawrotką na wysokości wjazdu na dworzec PKS, ul. Sikorskiego (odcinek jednokierunkowy) i ul. Dworcową.

 

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.