°C

Dąb nie zagra ze Stilonem (aktualizacja)

Dąb Przybyszów/Facebook

Nie odbędzie się zaplanowany na sobotę ciekawie zapowiadający się mecz lubuskiej czwartej ligi piłkarskiej pomiędzy Dębem Przybyszów a Stilonem Gorzów. Burmistrz Sławy i policja nie wyraziły zgodę na organizację tego spotkania.

Ta decyzja jest podyktowana faktem, że w najbliższą sobotę w Sławie odbędzie się piknik żużlowców Falubazu Zielona Góra z kibicami. Organizator meczu z uwagi na spodziewaną wizytę kibiców z Gorzowa. a także –  jak się dowiedzieliśmy – z Głogowa i Leszna – wolał „dmuchać na zimne” w obawie przed spotkaniem zwaśnionych grup.  O szczegóły pytaliśmy prezesa Dębu Przybyszów – Wiesława Klechę:

Brak zgody na rozegranie meczu dotyczy nie tylko soboty, ale także piątku oraz niedzieli.  – Odwołanie spotkania nie jest dla nas dobrym rozwiązaniem – mówi trener Stilonu Kamil Michniewicz:

Nowy termin tego meczu to 16 listopada.  Dlaczego to spotkanie odbędzie się tak późno już po zakończeniu rundy jesiennej? To pytanie do Kamila Żeberskiego z Lubuskiego Związku Piłki Nożnej:

Pozostałe mecze lubuskiej czwartej ligi odbędą się zgodnie z planem. 

Avatar

Maciej Noskowicz
e-mail:
m.noskowicz@zachod.pl; dziennikarz działu sportowego Radia Zachód, Radia Zielona Góra, Radioporanka i Popołudniówki

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.