°C

Dąb nie zagra ze Stilonem (aktualizacja)

Dąb Przybyszów/Facebook
 

Nie odbędzie się zaplanowany na sobotę ciekawie zapowiadający się mecz lubuskiej czwartej ligi piłkarskiej pomiędzy Dębem Przybyszów a Stilonem Gorzów. Burmistrz Sławy i policja nie wyraziły zgodę na organizację tego spotkania.

Ta decyzja jest podyktowana faktem, że w najbliższą sobotę w Sławie odbędzie się piknik żużlowców Falubazu Zielona Góra z kibicami. Organizator meczu z uwagi na spodziewaną wizytę kibiców z Gorzowa. a także –  jak się dowiedzieliśmy – z Głogowa i Leszna – wolał „dmuchać na zimne” w obawie przed spotkaniem zwaśnionych grup.  O szczegóły pytaliśmy prezesa Dębu Przybyszów – Wiesława Klechę:

Brak zgody na rozegranie meczu dotyczy nie tylko soboty, ale także piątku oraz niedzieli.  – Odwołanie spotkania nie jest dla nas dobrym rozwiązaniem – mówi trener Stilonu Kamil Michniewicz:

Nowy termin tego meczu to 16 listopada.  Dlaczego to spotkanie odbędzie się tak późno już po zakończeniu rundy jesiennej? To pytanie do Kamila Żeberskiego z Lubuskiego Związku Piłki Nożnej:

Pozostałe mecze lubuskiej czwartej ligi odbędą się zgodnie z planem. 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku