°C

Stilon prowadził, ale przegrał w Słubicach

W 2. kolejce IV ligi piłkarze Stilonu Prosupport Gorzów przegrali na wyjeździe z Polonią Słubice 1:3.

Gorzowianie prowadzili od 50 minuty po uderzeniu Kamila Ograbka. 6 minut później było już 1:1 po trafieniu Giovaniego Parizotto a później dwie bramki dołożył Morgan Cyril Janvier. Mecz ocenia trener Stilonu, Kamil Michniewicz:

W niedzielę pierwszy w tym sezonie występ niebiesko-białych u siebie: rywalem Stilonu Prosupport będzie Ilanka Rzepin. Początek o 17:00.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.