°C

Warta tym razem trafiała gdzie trzeba, więc Pogoń bez szans

W 2. kolejce IV ligi piłkarze Warty Gorzów rozgromili u siebie Pogoń Skwierzyna 5:0.

Do utraty bramki w 41 minucie skwierzynianie rozgrywali  niezłe spotkanie i potrafili stwarzać zagrożenie pod bramką Warty. Jednak po trafieniu Marcela Kasprzaka i 3 minuty później Damiana Szałasa, Warta złapała wiatr w żagle. W 48 minucie na 3:0 podwyższył Sebastian Surmaj a czwartego gola z rzutu karnego zdobył Michał Przybyła 11 minut później. Wynik w 79 minucie ustalił Dominik Zakrzewski:

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.