°C

56-latek z zarzutami kradzieży rowerów

FOT. KWP

Kryminalni zatrzymali 56 - letniego mieszkańca Gorzowa, który odpowiada za kradzieże rowerów na Zakanalu i w Jeninie. Jak informują policjanci w chwili zatrzymania 56 - latek był nietrzeźwy i noc spędził w policyjnym areszcie. Po przesłuchaniu przyznał się do postawionych mu zarzutów kradzieży.

Za te przestępstwo kodeks karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności ale z uwagi na fakt, że mężczyzna działał w warunkach recydywy kara orzeczona przez sąd może być wyższa. W Najbliższym czasie jednoślady wrócą do swoich właścicieli – podaje policja i jednocześnie przypomina, by pamiętać o elementach zabezpieczających rower przed kradzieżą takich jak linki, u-locki, łańcuchy czy blokady rowerowe.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.