°C

56-latek z zarzutami kradzieży rowerów

FOT. KWP
 

Kryminalni zatrzymali 56 - letniego mieszkańca Gorzowa, który odpowiada za kradzieże rowerów na Zakanalu i w Jeninie. Jak informują policjanci w chwili zatrzymania 56 - latek był nietrzeźwy i noc spędził w policyjnym areszcie. Po przesłuchaniu przyznał się do postawionych mu zarzutów kradzieży.

Za te przestępstwo kodeks karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności ale z uwagi na fakt, że mężczyzna działał w warunkach recydywy kara orzeczona przez sąd może być wyższa. W Najbliższym czasie jednoślady wrócą do swoich właścicieli – podaje policja i jednocześnie przypomina, by pamiętać o elementach zabezpieczających rower przed kradzieżą takich jak linki, u-locki, łańcuchy czy blokady rowerowe.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku