°C

Warta strzelała na wiwat, z remisu cieszy się Polonia

Na inaugurację sezonu w IV lidze piłkarze Warty Gorzów niespodziewanie tylko zremisowali u siebie z Polonią Słubice 1:1.

Gorzowianie przez większość meczu zdecydowanie przeważali na boisku, ale razili nieskutecznością. Niemoc strzelecką przełamał w 62 minucie Sebastian Surmaj, ale 9 minut później jeden z nielicznych ataków gości zakończył się bramką Rafała Gronostaja. Jak się okazało, było to trafienie na wagę cieszącego słubiczan remisu:

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.