°C

Gdzie jedzie Stal? Na pewno nie do play-off

fot. Ryszard Rachlewicz

Po dzisiejszym meczu forBET Włókniarza Częstochowa z MRGARDEN GKM Grudziądz wiemy już na pewno, że żużlowcy truly.work Stali Gorzów nie awansują w tym sezonie do fazy play-off.

Żółto-niebiescy mieli przed tą kolejką jeszcze niewielkie szanse na zajęcie 4. miejsca na koniec rundy zasadniczej. Warunkiem były dwa zwycięstwa za trzy punkty i korzystne wyniki innych meczów. Niestety dzisiejszy już te szanse stalowcom odebrał. W spotkaniu Włókniarza z GKM stalowców najbardziej urządzał wynik 47:43 dla częstochowian, nie dający bonusa nikomu. Iluzoryczne nadzieje pozostawały też przy wynikach 46:44 i 45:45. Jednak Włókniarz zwyciężył 52:38, zapewniając sobie udział w decydującej walce o medale. truly.work Stali Gorzów pozostaje więc już tylko walka o uniknięcie baraży o utrzymanie.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.