°C

Gdzie jedzie Stal? Na pewno nie do play-off

fot. Ryszard Rachlewicz

Po dzisiejszym meczu forBET Włókniarza Częstochowa z MRGARDEN GKM Grudziądz wiemy już na pewno, że żużlowcy truly.work Stali Gorzów nie awansują w tym sezonie do fazy play-off.

Żółto-niebiescy mieli przed tą kolejką jeszcze niewielkie szanse na zajęcie 4. miejsca na koniec rundy zasadniczej. Warunkiem były dwa zwycięstwa za trzy punkty i korzystne wyniki innych meczów. Niestety dzisiejszy już te szanse stalowcom odebrał. W spotkaniu Włókniarza z GKM stalowców najbardziej urządzał wynik 47:43 dla częstochowian, nie dający bonusa nikomu. Iluzoryczne nadzieje pozostawały też przy wynikach 46:44 i 45:45. Jednak Włókniarz zwyciężył 52:38, zapewniając sobie udział w decydującej walce o medale. truly.work Stali Gorzów pozostaje więc już tylko walka o uniknięcie baraży o utrzymanie.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka