°C

Darmowe wejściówki na Perfect

fot:E.Kobelak

Miasto będzie rozdawało darmowe wejściówki na koncert zespołu Perfect w amfiteatrze, który zaplanowano na 1 września. Przypomnijmy, występ zespołu ma uświetnić wydarzenia przygotowywane z okazji 37. rocznicy Gorzowskich Wydarzeń Sierpniowych.

Pierwsza okazja do odebrania biletów to najbliższy poniedziałek na placu Starego Rynku, tuż po zapowiadanej na 12.30. konferencji prasowej. Mówi Wiesław Ciepiela, rzecznik prasowy magistratu:

Ilość wejściówek jest ograniczona, będą one dystrybuowane aż do wyczerpania:

Bilety na koncert będą też rozdawane we wtorki od godziny 14.00 przy okazji akcji prowadzonej przez Wydział Promocji i Informacji UM „Pocztówka z Gorzowa”. 13. sierpnia będzie to w Parku Róż, 20. sierpnia przed wejściem do Nova Park, 23. sierpnia przed wejściem do Galerii Askana, a 27. sierpnia obok Studni Czarownic.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka