°C

Darmowe wejściówki na Perfect

fot:E.Kobelak

Miasto będzie rozdawało darmowe wejściówki na koncert zespołu Perfect w amfiteatrze, który zaplanowano na 1 września. Przypomnijmy, występ zespołu ma uświetnić wydarzenia przygotowywane z okazji 37. rocznicy Gorzowskich Wydarzeń Sierpniowych.

Pierwsza okazja do odebrania biletów to najbliższy poniedziałek na placu Starego Rynku, tuż po zapowiadanej na 12.30. konferencji prasowej. Mówi Wiesław Ciepiela, rzecznik prasowy magistratu:

Ilość wejściówek jest ograniczona, będą one dystrybuowane aż do wyczerpania:

Bilety na koncert będą też rozdawane we wtorki od godziny 14.00 przy okazji akcji prowadzonej przez Wydział Promocji i Informacji UM „Pocztówka z Gorzowa”. 13. sierpnia będzie to w Parku Róż, 20. sierpnia przed wejściem do Nova Park, 23. sierpnia przed wejściem do Galerii Askana, a 27. sierpnia obok Studni Czarownic.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.