°C

Służby podsumowują „Pol’and’Rock Festival”

redakcja gorzowska
 

Tegoroczna edycja „Pol’and’Rock Festival” w Kostrzynie nad Odrą przeszła już do historii. Dzisiaj służby wojewody i inne, które współorganizowały imprezę, podsumowały swoje działania.

Gdyby nie świetna współpraca i koordynacja, nie udałoby się tego wszystkiego tak sprawnie przeprowadzić – powiedział wicewojewoda lubuski Wojciech Perczak.

Liczba uczestników, którzy przyjechali na „Pol’and’Rock Festival” w kulminacyjnym momencie oscylowała w granicach 285 tys. osób – wyliczał inspektor Bogusław Piotrowski, zastępca lubuskiego komendanta Policji. Najpoważniejsze wydarzenia dotyczyły dwóch zgonów.

Blisko 56 tysięcy uczestników festiwalu przyjechało do Kostrzyna pociągami. Mówi komendant Straży Ochrony Kolei, Grzegorz Ławrynowicz.

Niebagatelny udział w organizacji imprezy miała też straż pożarna. O tym mówił brygadier Lesław Gliński, zastępca lubuskiego komendanta wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej.

Przypomnijmy, tegoroczna impreza w Kostrzynie była zorganizowana już po raz 25.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku